Propozycja firmy Vivus skierowana jest do wszystkich klientów, którzy potrzebują natychmiastowego zastrzyku dodatkowej gotówki. Cel, na jaki będą wykorzystane środki nie ma znaczenia. Przyznanie pożyczki przebiega sprawnie oraz nie wymaga załatwiania szeregu uciążliwych formalności. Pieniądze zostaną przelane na nasz rachunek w ciągu tylko kilku dni. Nic dziwnego, że Vivus to jeden z liderów w branży pożyczek online w naszym kraju. Poszerzające się grono zadowolonych klientów jest świetnym potwierdzeniem wiarygodności firmy. Dołączenie do nich nie wymaga wiele wysiłku.

Pożyczka Vivus Zaklików wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Gdzie starać się o pożyczkę?
Pożyczka Vivus Zaklików wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) dostępna jest u agentów finansowych działających na terenie całego kraju. Bez trudu można porozmawiać z nimi w każdym dużym mieście. Każdy agent finansowy zapewnia specjalistyczną pomoc i chętnie rozwieje wszelkie wątpliwości, które mogą nasunąć się w procesie ubiegania się o pożyczkę. Pierwsze spotkanie nie jest zobowiązujące i służy temu, by określić, czy wybrana pożyczka będzie dla nas odpowiednia. Jeśli stwierdzimy, że tak jest, wniosek o pożyczkę możemy złożyć w każdym oddziale na terenie całej Polski.

złoż wniosek

A może przez internet albo przez telefon?
Złożenie wniosku o pożyczkę może być jeszcze prostsze. Jeśli nie chcielibyśmy albo nie możemy wychodzić z mieszkania, Pożyczka Vivus Zaklików wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) może być przyznana również przez internet. W tym celu wystarczy wyłącznie złożyć formularz za pośrednictwem witryny internetowej firmy Vivus. Trzeba wskazać w nim sumę, o którą się ubiegamy oraz okres kredytowania. W dalszej kolejności przechodzimy do założenia Profilu Klienta, w którym wskazujemy podstawowe informacje osobowe oraz kontaktowe. Wprowadzone dane można w każdej chwili samodzielnie edytować, jeżeli tylko wystąpi taka potrzeba. Wniosek o pożyczkę można dla swojej wygody złożyć także za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz telefonicznie. I to wszystko – potrzeba tylko kilka kliknięć. Nie musimy poszukiwać biura agenta kredytowego mieście, w którym mieszkamy, ani tracić czasu na męczące dojazdy. Nie dziwi więc, że tylu klientów korzysta z opcji złożenia wniosku online za pośrednictwem najnowszych dostępnych form komunikacji.

złoż wniosek

Warunki, które należy spełnić
Lista warunków, które trzeba spełniać, żeby Pożyczka Vivus Zaklików wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) została nam przyznana, jest zaskakująco niedługa. Przede wszystkim trzeba posiadać osobiste konto w banku, działający numer telefonu oraz aktualny dokument tożsamości. Ponadto należy być obywatelem Polski i być w wieku od 19 do 78 lat. Niezbędne jest także posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz dobrej oceny zdolności kredytowej. Tylko tyle wystarczy, by móc ubiegać się o pożyczkę na jakikolwiek, wybrany przez siebie cel.

Sprawdź też opinie wejdż na Vivus opinie

Jeśli pożyczka będzie przyznana
Jeśli wniosek o pożyczkę będzie zaakceptowany, a Pożyczka Vivus Zaklików wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) będzie nam przyznana, pieniądze bezzwłocznie trafią na wybrane przez nas konto. W celu zaakceptowania numeru konta, którego jesteśmy właścicielem, trzeba wykonać za jego pośrednictwem pojedynczy przelew weryfikacyjny, zgodnie z regułami przedstawionymi na witrynie internetowej firmy Vivus. Po potwierdzeniu pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego wykonaliśmy przelew, nie należy więc martwić się o żadne dodatkowe koszty. Informacja o zaakceptowaniu wniosku o pożyczkę będzie wysłana w wiadomości poczty e-mail albo wiadomości sms. Właściwy komunikat pojawi się także w Profilu Klienta na witrynie firmy Vivus. Umowa kredytowa będzie wysłana emailowo. Czas, w którym pieniądze z pożyczki, które pożyczyliśmy zostaną przekazane na wybrane konto, zależy od banku, w którym posiadamy konto.

złoż wniosek

Oferta dla nowych klientów
Klienci, którzy pierwszy raz chcą skorzystać z propozycji firmy Vivus, nie ponoszą żadnych ukrytych opłat powiązanych z pożyczką, jeśli spełnią warunek, że spłacą ją w terminie podanym w umowie. Maksymalna wysokość pierwszorazowej pożyczki to 3000 zł. Jeśli klient zdoła się wywiązać ze swoich warunków umowy, kolejne umowy kredytowe mogą opiewać na większe sumy. To dobry sposób na przetestowanie oferty firmy Vivus i przekonanie się, czy odpowiada ona pod każdym względem naszym oczekiwaniom.

złoż wniosek

Misja firmy Vivus
Priorytetem firmy Vivus jest od początku działalności satysfakcja klientów, którzy z nią współpracują. To z tego powodu jej pracownicy starają się, żeby dostarczać im optymalnych rozwiązań oraz pomagać w pokonywaniu wszystkich wątpliwości. Pożyczka Vivus Zaklików wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) została stworzona jako odpowiedź na realne potrzeby klientów.

zobacz również serwis z ogłoszeniami pożyczek wejdź na Pożyczka vivus Kołobrzeg

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *